Thursday 16th August 2018

  • warning: Parameter 2 to acidfree_link_alter() expected to be a reference, value given in /home/irtitreyek/domains/titreyek.ir/public_html/includes/common.inc on line 2907.
  • warning: Parameter 2 to acidfree_link_alter() expected to be a reference, value given in /home/irtitreyek/domains/titreyek.ir/public_html/includes/common.inc on line 2907.

آیا ترن ، زخمه کهنه مردم سر باز می کند ؟؟؟؟؟

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

سالیان دارازی است که این خطه و ایالت قومس از نعمت راه آهن برخوردار است . فناوری مهم و قابل اهمیتی که آلمان ها آن را در این کشور بنیان گذاری کردند که هنوز هم بعد از مدت ها در دنیا اهمیت ویژه ای در امر اقتصادی و اجتماعی دارد.

اما این خطوط موازی از ابتدا هم سر ناسازگاری به این شهر داشتند. وقتی از میان هویت و تمدن دامغان با سرعت و غرور رد شد و تپه حصار را بی حصار کرد ، دل مردم از او خون بود و دل مسئولین بی تفاوت!

اما این بی تفاوتی ها، غول آهنین را مغرورتر ساخت که دیگر اهمیتی به ایستگاه راه آهن دامغان هم نداد و بر خود ( با توجه به دستور ما فوق ها ) اجازه نمود ترمزی نزند و دامغانی را سوار نکند.

پیگیری ها شد ، حرف ها زده شد ولی کو گوش شنوا!

هرکس از رای مردم شد نماینده به مردم وعده داد و وعده که شد زخمی کهنه بر سر دل ها و زخم زبانی از مهمان ها و دانشجویان و ... که چرا دامغان سهمیه ندارد ؟!

با آمدن مدیرکل دامغانی امیدی در دل ها روشن شد که شاید وی لااقل این مطالبه به حق مردم را بشنود و پاسخگو باشد اما تاکنون که خبری از تامین و اختصاص سهمیه به دامغان شنیده نشده است.

و حال که امام جمعه دامغان از تریبون نماز جمعه لب به سخن گشود که چرا و واقعا چرا در دامغان این مسئله به این حد کوچک ، معظلی برای ما شده است.

قطاری اگر در محدوده هفت خوان جان زائرین علی بن موسی الرضا ع را میگیرد برای دامغان است و تیتر رسانه ها می شود : قطار در دامغان حادثه آفرید.

در ایستگاه امروان بی حال می شود ولی برای مردم دامغان مغرور می شود و بی ترمز!

آری ، اینبار امام جمعه با نقش معنوی خود می گوید با  ریز علی های خواجوی، آتش در دست و فریاد زنان در مقابل قطار بایستیم و بگوییم بایست بایست این حق ماست ... این حق مسلم ماست....

مانند همیشه منتظر جوابیه و فشارهای ارگان های مختلف هستیم.

انتهای پیام /

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت